ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

З вдячністю за підтримку

Державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство»  звернулось  по допомогу до всіх  владних структур  Хмельниччини і народних депутатів України  з  проханням втрутитися в ситуацію сьогодення та не допустити реалізації схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 15.11.2017  проекту Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

Працівники нашого підприємства  щиро вдячні органам державної влади, які не стоять осторонь нашої проблеми, і хочуть подякувати за активну підтримку Хмельницькій облдержадміністрації, зокрема керівнику Корнійчуку Олександру Олександровичу,  депутатам районної рада на чолі з головою – Мельником Юрієм Володимировичем та народним депутатам України – Лабазюку Сергію Петровичу та Ксенжуку Олександру Степановичу, які звернулися із своїми зверненнями до Кабінету Міністрів України. Також хочемо висловити подяку Президенту України за підписаний Указ щодо розвитку лісового господарства, який передбачає забезпечення сталого природокористування, розвиток лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства.

Ліс – це легені нашої планети! І ми віримо, що завдяки зусиллям трудових колективів галузі і при сприянні представників всіх рівнів місцевої влади, а також і народних депутатів України лісову галузь України та державні підприємства лісового господарства буде збережено .