ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

СЬОГОДНІ 5 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку встановлений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у розвитку суспільства.

     Генеральна Асамблея ООН в 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як “Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку”, закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності, пропонувати свої послуги як волонтерів.

     У своїх щорічних посланнях з нагоди Дня волонтерів Генеральний секретар ООН високо оцінює роль і значення волонтерів незалежно від того, якою діяльністю вони займаються. Він закликає уряди створювати більше можливостей для добровольців в ім’я розвитку.

   В цей день працівники державного  підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» в особі директора Ігоря Бурковського  нагороджені «Відзнакою командира 8 окремого полку спеціального призначення» з нагоди міжнародного дня волонтера, адже  неодноразово, майже постійно військовослужбовці отримують допомогу від  працівників державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство». Військовим допомога надається різноманітна : це і спеції, і  продукти харчування, і необхідне приладдя, матеріали та засоби.

    З словами вдячності  командир 8 окремого полку спеціального призначення  звернувся до всіх працівникам підприємства  та подякував за надану матеріальну допомогу військовослужбовцям, за підтримку та розуміння проблем Збройних Сил України та Вітчизни у ці складні часи.

     Побажав  всьому колективу натхнення на шляхетні вчинки і надалі та залишатись на довгі роки прикладом для всіх, взірцем жертовності та любові до України.

IMG_2650