ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА 2017 РІК

Під керівництвом директора ДП «Хмельницьке ЛМГ» Ігоря Бурковського  днями відбулася виробнича нарада за участю головних спеціалістів підприємства,  лісничих, майстрів.

На нараді було розглянуті  результати господарсько-фінансової діяльності підприємств за 2017 рік та обговорено найважливіші завдань 2018-го.

 За підсумками господарсько-фінансової діяльності лісгосп за 2017 рік спрацював прибутково, – підкреслив Ігор Бурковський. – Завдання з лісокультурного виробництва виконані повністю. Відтворення лісів та лісорозведення проведено на площі 103 гектар. Приживлюваність лісових культур склала 92%. Підприємство забезпечене  посівним та посадковим матеріалом для проведення цьогорічної весняної лісокультурної кампанії.

В повному обсязі виконані попереджувальні протипожежні заходи. Протягом минулого року лісових пожеж недопущено.

За порушення правил полювання працівниками державної лісової охорони складено 10 протоколів.

Спостерігається негативна тенденція хвороби ясеневих насаджень в зв’язку з чим проводяться оздоровчі рубки.

В 2017 році виконано весь обсяг запланованих робіт по рубках формування і оздоровлення лісів. Рубки догляду в молодняках виконані на площі 292  га при плані 272 га (107%). Прорідженнями пройдено 127 га площі при планових завданнях 119 га (107%). Прохідних рубок проведено на площі 179 га при плані 106 га (169%). Вибіркові санітарні рубання виконані на площі 526 га при плані 450 га (117%). Суцільних санітарних рубок проведено на площі 5 га при планових завданнях 5 га (100%).

Реалізація продукції в розрахунку на одного штатного працівника – 410,2 тис.грн . Вартість одного кубометра реалізованої деревини склала – 1202,6 грн. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника порівняно з минулим роком зросла.

В ході наради було обговорено ряд важливих питань, на яких особливо акцентувалася увага керівництвом підприємства, – підготовка до весняної лісокультурної кампанії та пожежонебезпечного періоду, посилення роботи щодо унеможливлення незаконних рубок, культура виробництва та охорона праці.