ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

СЕРЕД ПРІОРИТЕТІВ – ОХОРОНА ПРАЦІ

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII за рахунок роботодавця працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи мають проходити інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.

    Так, працівники ДП «Хмельницьке ЛМГ», зайняті на роботах з підвищеною небезпекою,  щороку проходять за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці. Це і лісоруби, і трактористи, які працюють на лісозаготівельних роботах, водії на вивезенні лісу і робітники нижнього складу, що відповідають за сортування й відвантаження деревини, та працівники інших професій, які вкладають свої вміння, знання, досвід у ефективне функціонування та здобутки підприємства.

     Перевірку знань здійснювала комісія під головуванням   директора  Ігоря Бурковського. До складу комісії був запрошений страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України у   Хмельницькій області Дубініна О.А.  Членами комісії було  відзначено  достатній   рівень знань нормативно-правових актів, Правил  та інструкцій на окремих видах робіт з охорони праці. В подальшому, ці знання  забезпечать гарантії належних умов праці, соціального захисту працівників, їх конституційних прав  і законних інтересів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності в процесі трудової діяльності.

imgonline-com-ua-Resize-HS8ZJVsgx4gKimgonline-com-ua-Resize-8a3OkGkOqKlqimgonline-com-ua-Resize-tsOKpcdLogFG3Bv