ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

Привітання директора ДП “Хмельницьке ЛМГ” Ігоря Бурковського з нагоди Дня працівника лісу

Шановні лісівники ! Шановні ветерани галузі!    

Традиційно у третю неділю вересня ми відзначаємо професійне свято – День працівника лісу. В цей святковий день нашого спільного професійного свята хочу привітати весь лісівничий колектив Державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Рік для усіх нас видався непростим та ми разом  подолали всі труднощі. Перед лісівниками  поставлено  багато завдань, тож ми повинні й надалі спільно демонструвати стабільність, результативність, злагоджену та ефективну роботу. А головне, пам’ятаймо, що завдяки вашій сумлінній та наполегливій праці забезпечується збереження, раціональне використання та дбайливе відтворення лісового багатства. І ви виконуєте свою місію з повною самовіддачею та на високому професійному рівні, створюючи надійний фундамент для майбутніх поколінь, які через сотні років будуть користуватися плодами вашої праці.

Бажаю усім миру, міцного здоров’я, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної мудрості та витримки! Нехай добробут та щастя наповнює ваші домівки! Щедрої долі, сонячних днів, оптимізму та усіляких гараздів!

Щирі слова пошани висловлюю ветеранам галузі, які присвятили себе служінню лісу, а нині передають безцінний досвід молоді.

 

Директор ДП «Хмельницьке ЛМГ» –  Ігор Бурковський .