ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

Мисливський сезон

     В мисливських угіддях ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство» проводиться полювання на пернату дичину, хутрових та копитних звірів.

    На підприємстві постійно проводиться охорона мисливських угідь, а  особливо в період полювання.

   За сезон полювання 2017рік працівниками лісової охорони  ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство» було виявленно 9 випадків порушень правил полювання, з яких 2 у нічний час; 1 протокол складений за незаконний відстріл козулі. Матеріали по даному випадку на даний час знаходяться на розгляді суду.

    На порушників полювання було накладено штрафів на суму 2806 грн., ці кошти порушниками правил полювання перераховані до районних бюджетів.

    З початку 2018 року працівниками підприємства виявлено 10 випадків порушень мисливцями правил полювання, з них 1 на нічному полюванні. Винесено 17 постанов на суму 5578 грн., з них 5078 грн. стягнуто з порушників до районних бюджетів. Дана кількість порушень складає біля 9 % від загальної кількості виявлених по області.

    На підприємстві створені постійно діючі рейдові бригади по охороні державного лісового та мисливського фонду, які здійснюють їх охорону в денний та нічний час. Разом з цим повідомляємо, що відповідно до ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» :   До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь,  у тому числі  на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими  знаряддями добування  звірів  і  птахів,  або з собаками мисливських порід чи ловчими  звірами  і  птахами,  або  з  продукцією  полювання (крім випадків    регулювання чисельності диких тварин, польових
випробувань  і  змагань  мисливських  собак  (не нижче  обласного рівня); 

     перебування осіб  на  дорогах   загального   користування   з
продукцією   полювання   або   з  будь-якою  зібраною  розчохленою стрілецькою зброєю.

 полювання