ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

Щиро вітаємо ювіляра – Бурковського Ігоря Володимировича Директора ДП«Хмельницьке лісомисливське господарство»

Життєвий шлях обрав ще з дитинства. Дід та батько все своє життя присвятили лісу  і Ігор Володимирович,  як і його рідні,  всеціло віддається  лісовій стихії. В лісовому господарстві  працює 24 роки з них 14 років  очолює Державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство», а розпочинав свій робочий шлях з робітника на рубках догляду Червонозірського  лісництва Ярмолинецького  лісгоспзагу  в 1981 році  та чим раз все піднімався вище  і вище , працював в Старокостянтинівського лісгоспзагу  –  майстром цеху переробки деревини, і інженером-технологом, і старшим інженером-економістом,і головним економістом. В Ярмолинецькому держлісгоспі працював головним інженером. В ДЛГО «Хмельницькліс» займав посаду заступника генерального директора.

На сьогоднішній день підприємство під керівництвом Бурковського Ігоря Володимировича займає почесну позицію у волонтерській діяльності.     Працівники державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» постійно співпрацюють з волонтерами та приймають  активну участь у повсякденній допомозі потребуючим, в першу чергу нашим захисникам.

Завжди на його особливому контролі  стоять питання відновлення лісів та якість проведення доглядів за молодими культурами, в чому підприємство вважається одним з кращих в області.

Не одноразово  прапор першості,  як  переможець в трудовому суперництві між лісгоспами управління,  отримує директор  підприємства Бурковський І.В.

Має ряд заохочень і нагород  Верховної Ради України , Державного агентства лісових ресурсів України  та  Хмельницького  обласного управління лісового та мисливського господарства , нагрудний знак «Відмінник лісового господарства».

Сьогодні, 26 січня Ігор Володимирович  святкує свій  ювілей – 55-річчя від дня народження.

       ШАНОВНИЙ  Ігор  Володимирович !

     Зичимо міцного здоров’я, радості, достатку, довгих років життя, зігрітих любов’ю і повагою рідних та близьких. Хай Ваша енергія, активна позиція, наснага й невичерпний запал завжди допомагають досягати поставлених цілей.
Бажаємо успіху й завзяття, добробуту і процвітання, здійснення усіх мрій та сподівань. Нехай і надалі доля дарує тисячі щасливих можливостей, а життєвий та професійний шлях наповнюються новими злетами й досягненнями.
Бадьорості й впевненості Вам кожної хвилини, посмішок та безлічі теплих привітань!

Колектив  підприємства.