ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

Перша Міжнародна конференція з охорони праці

13-15 травня 2019 року відбулась Перша Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві» учасники міжнародної конференції обговорили проблематику охорони праці галузі та основні тенденції для покращення роботи. З міжнародними експертами на практиці відпрацювали всі питання щодо аудиту безпеки праці та ідентифікації ризиків. Велика увага була приділена питанням нормативних нововведень, у першу чергу Концепції реформування системи управління охороною праці, що була прийнята 12 грудня 2018 року, імплементації європейських норм в Україні, новому стандарту ISO 45001, інноваційним технологіям в засобах захисту, практичним інструментам підвищення ефективності та оптимізації роботи служби охорони праці та промислової безпеки.

Окрім того, під час конференції, за результатами перевірок, було нагороджено кращі підприємства лісової галузі з організації та дотримання вимог охорони праці.

Учасники конференції пройшли практикум з оцінки та управління ризиками безпосередньо на виробництві, взяли участь у майстер-класах  та успішно провели захист робіт по оцінці ризиків небезпек та розробленні заходів.

20190515_120208

20190514_150547

IMG_9749