ДП Хмельницьке лісомисливське господарство

Правовстановлюючи документи на землі лісогосподарського призначення

Виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісогосподарського призначення є дуже актуальним, а особливо на земельні ділянки на які було витрачено державні кошти та виготовлено проекти консервації.

За 2018 рік державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство» оформило право постійного користування земельними ділянками лісогосподарського призначення на площу 413,7217 га. Всього ж оформлено 819,7407 га нових лісів.

Станом на сьогодні оформлено ще 83,1328 га по Деражнянському районі.

Документація по Летичівському районі на площу 36,2 га знаходиться на державній реєстрації в ДЗК (державний земельний кадастр).

Також проводяться роботи по оформленню права постійного користування на ліси у яких відсутні постійні лісокористувачі, а саме ліси на території: Копачівської сільської ради Деражнянського району орієнтовною площею 303 га, Вербецької сільської ради Ярмолинецького району – 1,4052 га, Миколаївської сільської ради Хмельницького району – 20,0765 га та Лісогринівецької ОТГ Хмельницького району – 21,00 га.

Вся документація на право постійного користування на землі лісогосподарського призначення виготовляється виключно за власні кошти підриємства.

Автор: Провідний інженер лісових культур Влад Горбачов.

lesok