Підприємством отримано сертифікат. інформацію про сертифікат можна переглянути за посиланням тут. Сам сертифікат доступний за посиланням тут.
Це повідомлення має на меті забезпечити надання інформації для тих, хто є задіяні, або на кого впливає управління лісовим господарством.
Лісова сертифікація – це процес оцінки та визначення лісів, якими добре управляють, де керівництво є здоровим з точки зору збереження навколишнього середовища, та водночас економічно життєздатним соціально корисним.
В зв’язку з проведенням лісової сертифікації філія «Хмельницьке лісомисливське господарство» приймає на себе добровільне довготермінове зобов’язання щодо дотримання принципів і критеріїв ЛОР.
При цьому підприємство зобов’язується:
застосовувати на практиці принципи і критерії ЛОР зі сталого ведення лісового господарства;
використовувати всі види лісових ресурсів на принципах сталого розвитку;
вирішувати соціальні питання ведення лісового господарства, підтримувати соціальний і економічний розвиток місцевого населення;
консультуватися з усіма зацікавленими сторонами з питань планування та ведення лісового господарства на принципах сталого розвитку;
відстежувати стан довкілля і постійно вдосконалювати лісогосподарське виробництво, робити його екологічно безпечним;
вживати профілактичних дій із пом’якшення негативних впливів лісогосподарського виробництва на навколишнє середовище;
гарантувати, що всі лісові робітники, чия професійна діяльність суттєво впливає на навколишнє середовище, будуть відповідним чином навчені практичним діям з виконання цих зобов’язань.
Ми звертаємось до сторін, зацікавлених у впровадженні та розвитку лісової сертифікації. Зацікавленими сторонами або групами зацікавлених сторін у сертифікаційному процесі вважаються будь-які фізичні особи або групи осіб чи організації та установи, які або проявляють активний інтерес до лісового господарства, або залучені в систему відносин, пов’язаних з лісовим сектором економіки.
Ці групи можуть бути представлені працівниками лісового господарства, екологічними та природоохоронними організаціями, лісозаготівниками, людьми, чиє життя нерозривно пов’язане з лісом, дослідницькими і науковими організаціями, соціальними організаціями та групами із захисту прав людини, місцевим населенням, яке регулярно відвідує ліс з метою рекреації або загального користування лісом, органами місцевого самоврядування, благодійними організаціями, працівниками державних структур, торговельними представниками та компаніями з торгівлі деревиною, зацікавленими фізичними особами тощо. Пропонована дата проведення аудиту з 30 жовтня 2017 року
Інформація про плани розвитку лісового господарства та використання лісових ресурсів, про заплановані лісогосподарські заходи та очікувані екологічні і соціальні наслідки такої діяльності філії «Хмельницьке лісомисливське господарство» висвітлена на сайті лісгоспу